Bosch
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Net weight | 4.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 135.00 g |
| Producer | Bosch |
| Tare weight (kg) | 1.14 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

